Jak výklad funguje

Kdyby Vesmírné energie, Vesmírné síly (nebo si to pojmenujme, jak chceme) nechtěly, abychom dokázali nahlédnout do budoucnosti své nebo někoho jiného, tak by nám tyto schopnosti nedaly. Máme hvězdy na nebi a umíme z nich číst budoucnost. Vesmírné energie chtějí, abychom svou budoucnost znali, a abychom se na ni lépe připravili. Taky, abychom pochopili, jaké máme úkoly a jaká jsou naše témata. To je pomoc pro nás, co žijeme život na zemi. Abychom se dokázali ve svém životě lépe orientovat.

Někdy se nám věci zamotají, zauzlí, a my nejsme schopni náhledu zvenčí. Člověk se pořád točí v tíživém kruhu dokola. Můžeme se podívat, kdy se to rozuzluje a začne se dařit. Zjistíme, kdy končí šlapání v kruhu. Podíváme se, za jak dlouho se budete moci znovu volně nadechnout. Někdy se nám nabízí více možností, každá se zdá být tou správnou a váháme, kterou zvolit. Nejsme nějak schopni se rozhodnout. Můžeme se podívat, která z cest bude tou nejlepší.

Vybavíte se informacemi a můžete se připravit i na méně příjemnou situaci, pokud moje odpověď pro vás nebude taková, jakou byste očekávali. Můžete se tak lépe připravit, či zvolit jinou cestu, možnost. Štěstí přeje připraveným. Dostane se vám náhledu, informací - smyslem mé práce je, aby vám získané informace byly k něčemu, aby vám byly k prospěchu. Věštím pro vás se svým nejlepším vědomím a svědomím, a doufám, a plně si přeji, aby moje odpovědi byly opravdu prospěšné.

Švýcarský lékař a psychoterapeut Carl Gustav Jung (žijící 1875 -1961) zavedl výraz „synchronicita“, jímž vysvětloval na první pohled náhodné shody okolností, které však ve skutečnosti mají značný význam. Podle jeho názoru vede k výběru konkrétní karty cosi v našem nitru, co se v dané chvíli chce nebo musí projevit i ve vnějším světě.

Vdaném momentu představuje náhodně zvolená karta projev toho, jaký význam pro nás ona chvíle má. Ve skutečnosti to funguje téměř tak, jako kdyby si karta vybrala vás – tím, že byla právě ona z balíčku vytažena. V kterémkoli symbolu na kartě je skryto poselství a každý obraz na kartě má svůj význam. Karty nám tak poskytují odpovědi a řešení.

Jsou to vaše odpovědi, které zná vaše nevědomí a na mně je, abych je z vašeho nevědomí přečetla. To je to, proč tady jsem, abych vám byla užitečná, a aby vám moje odpovědi byly k užitku, abyste mohli být připraveni a těšit se na radostné události, že váš problém skončí a vše se zase v dobré obrátí, případně se rozhodnout jinak, a někdy i lépe než jsme původně zamýšleli. Karty dokáží dobře poradit, jak dojít k cíli, ovšem když také klient se podle karet sám přičiní. Pak může očekávat ten kýžený úspěch, o kterém karty hovoří. Rozhodnutí je na každém z nás. Nedá-li klient na radu karet a čeká, že to dopadne samo, tak se úspěch nemusí dostavit a není to chyba karet, výkladu, ale rozhodnutí každého z nás.

Vaše nevědomí zná odpovědi na vaše otázky. A ne, že by s tím nešlo hnout. Vy jste si něco vybrali, nastavili, například vašeho právníka, který vám má pomáhat. A vaše nevědomí ví, jak to dopadne tím, co jste si zvolili. Vy se můžete zeptat, zda a co můžete udělat jinak, jestli máte vhodně zvoleného právníka, či ne, a zvolit jiného, a pak už je to jiné pokračování vašeho příběhu.

Naše nevědomí se spojí, když spolu komunikujeme. Podobně, jak když vy se chystáte někomu zavolat, pomyslíte na něj a než stačíte vytočit číslo, tak ten dotyčný vám volá první. Naše nevědomí se spojí a informace z vašeho nevědomí přechází do mých věšteckých pomůcek, karet, kyvadla a já vám překládám vaše informace z vašeho nevědomí. Je to napojení na vyšší energetické informační zdroje existující ve Vesmíru. Jejím prostřednictvím lze získávat cenné informace.

Karetní výklad vám dá náhled, co pro vás bude důležité příštím období, co budete řešit, co vám udělá radost a co vám přinese štěstí.

Prosím, abyste svůj dotaz přesně specifikovali. Když vaše otázka bude přesná, dostane se vám přesné odpovědi na ni. Pokud vaše otázka bude povšechná i odpověď bude povšechná. Protože vaše nevědomí nemá smysl pro humor a neumí se orientovat ve věcech, pokud není otázka přesně položena. Pokud vy sami na vědomé úrovni přesně nevíte, na co chcete slyšet odpověď, tak ji neuslyšíte, nebo bude opravdu tak všeobecná, jak všeobecná bude vaše otázka. Prosím stanovte si co nejpřesněji, na co se chcete ptát, jakou odpověď chcete slyšet.

Jestli váháte položit otázku, jestli to nebude trapné, určitě ne. Je to váš problém, je to něco, co právě řešíte, může to být i drobnost.

Nemusíte nikam chodit, nikam jezdit, vaše otázky vám mohu zodpovědět i prostřednictvím telefonu, či přes skype.

Témata výkladu

Výklad karet - Třebíč

 • Soudní jednání
 • Mám dobře zvoleného právníka
 • Narodí se vnučka, vnuk
 • Svatba
 • Kvalita lékařské péče
 • Škola
 • Nákup, prodej nemovitosti, bytu
 • Podnikání, prosperita
 • Vztahy
 • Těhotenství
 • Zaměstnání
 • Obchody
 • Finance
 • Pohovor
 • Dovolená

a jakákoli další a další témata pro zodpovězení vašich otázek

TOPlist