Vítejte na stránkách

- - -

Od základní školy byla má lavice většinou obsazená spolužačkou či spolužákem, kteří se přišli o přestávce svěřit, nebo přišli na radu... A v tomto duchu pokračoval a pokračuje celý můj život. Často se mi stávalo a stává, že se mi svěřují  lidé, s kterými se znám velmi krátce, či vůbec, například při cestování vlakem, v čekárně u lékaře apod. Neviditelné energie ze mně musely vždy pravděpodobně vyzařovat, to, že dokážu vyslechnout, říct svůj názor, poradit a ono to většinou opravdu fungovalo a navíc se většinou lidé vraceli s tím, že ta situace opravdu tak dopadla. Ukázalo se, že jsem velmi často uměla pomoci.
To byly začátky, kdy jsem ještě neměla věštecké pomůcky, které mám k pomoci teď.

K výkladům používám několik druhů karet – cikánské karty, tarotové karty, magické karty, hvězdné karty, kipper karty.  Záleží, jakou situaci chce člověk řešit, jaké informace chce zjistit, podle toho volím karty. Moje nejzamilovanější, a po kterých sahám nejčastěji, jsou však cikánské karty a tarotové karty. K některým záležitostem, odpovědím volím kyvadlo. Kyvadlo se velmi dobře hodí jako magická pomůcka. Používání kyvadla k věštění se říká radiestézie. Kyvadlu je nutno pokládat jednoznačné otázky, na které je jednoznačná odpověď, pak dokáže dát odpovědi na široké spektrum otázek. V některých specifických situacích používám runy, runové karty. Runy se využívají i jako ochranný amulet. Jako pohlazení, radu, inspiraci na závěr výkladu volím andělské karty, vílí karty nebo karty jednorožců.

Mé nejoblíbenější karty

Výklad karet - Třebíč Výklad karet - Třebíč Výklad karet - Třebíč

Zabývám se i dalšími oblastmi duchovna a magie, esoterikou. Když jsem objevila jemnohmotný svět, netušila jsem, kam až moje cesta povede. Svůj dar vidění vnitřním zrakem jsem začala prohlubovat, velmi opatrně používat a hledat souvislosti. Vše probíhá intuitivně, v napojení k Vyšším průvodcům a s naprostou pokorou k Vyššímu řádu světa. Mohu pracovat prostřednictvím andělské energie a terapie, s energií a pomocí bytostí z vyšších rovin. Zabývám se minulými životy, jež mohou způsobovat určitá traumata a bloky v současném životě. Je mi dovoleno pomocí univerzální energie světla napomoci zdraví, lásce, vztahům, přátelství, prosperitě… prostě všeho krásného. Je mi dovoleno pomáhat řízenou léčivou meditací. Díky univerzální energii mohu harmonizovat čakry, očistit a harmonizovat auru, soustředit se na obraz destruktivních energetických vláken, které člověku ubírají energii.  Předávat informace z informačního pole Vesmíru. Mohu vytvářet kresby léčivé, energetické kresby posilující v těžké životní situaci, osobní meditační kresbu, harmonizační kresbu do konkrétní životní situace. Také v těchto oblastech vám mohu být nápomocna.

Ráda chodím do přírody, k vodním tokům, potůčkům, kde čerpám energii. Můj oblíbený kov je stříbro. Mými favority mezi kameny jsou kříšťál, turmalín, růženín, ametyst, lapis lazuli, měsíční kámen, vločkový obsidián, citrín.

TOPlist