Reference

Dobrý den,

obracím se na Vás již po několikáte vzhledem k tomu, že mi od Vás věštba vždy vyšla a meditace pomohla, hledám k Vám znovu cestu a ráda bych se u Vás zase objednala. Děkuji.

Petra, Třebíč (pozn. e-mail byl zkrácen o osobní důvěrné informace)

Dobrý den paní Petzová,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši pomoc. Meditace i odblokování mi moc pomohli. Mám už i práci a cítím se mnohem lépe:) Děkuji a přeji Vám krásné dny:)

Blanka, okres Třebíč

Dobrý den,

stalo se vše, co jste řekla, jste skvělá!! Určitě k Vám na karty zase zajdu. Moc děkuji.

Markéta, okres Třebíč (pozn. e-mail byl zkrácen o osobní důvěrné informace)

Dobrý den,

začátkem r. 2013 jsem byla u Vás na odblokování, od té doby cítím stále přísun energie. Ještě jednou děkuji a do nového roku přeji vše dobré.

Jitka, okres Třebíč

Dobrý večer paní Květo,

je mně o moc líp, akorát to okolí to nějak nechápe. Ale bohužel s tím se musí smířit oni. Cítím se lépe a jsem v klidu a dobře i spím. Ještě jednou moc děkuji a na shledanou.

Dana, okres Třebíč

Dobrý den paní Květo, já najednou vím, KDO JSEM. Vy určitě víte, o čem mluvím. Je to úžasné. Díky!

Eva, Třebíč

Dobrý den paní Petzová,

chtěla bych Vám říct, že se poslední dobou cítím dost dobře a myslím si, že je to hodně díky Vám. Pracovaly jsme spolu na odblokování a meditaci, takže díky moc, moc, a vím, že budete ráda i Vy, že je to lepší a že to pomohlo. Mám teď chuť do života, přítele a brzy možná i práci. Mějte se hezky. Zdraví Renata

Renata, okres Třebíč

Milá paní Květoslavo,

za vše moc děkuji a mějte se hezky a přeji Vám úspěch, lásku a štěstí! Děkuji za cenné zkušenosti, meditaci a to, že jsem mohla být ve Vaší láskyplné sluníčkové společnosti. Zas někdy příště se těším opět na viděnou a shledanou!

Věra, Třebíč

Dobrý den paní Petzová!

Byla jsem u Vás ohledně vztahu a práce. Měla jste ve všem naprostou pravdu. Po pracovní stránce mi nejvíc ublížily pomluvy ze stran spolupracovníků i partnera. Ale řeším to dál. Mějte se hezky a velké díky za vaši pomoc a podporu.

Helena, Třebíč

Dobrý večer,

já se Vám chystám psát už od včera, jak to u mne probíhá. Ještě ten večer jsem měla spoustu energie. Do dvou jsem neusnula. Pak další den únava, bolesti hlavy…to odeznělo a už od prvního dne sleduju, že se věci mění. Jsou to drobnosti, ale ve výsledku převrat. Lidi jsou vůči mně přátelštější, začli mě zdravit i cizí lidi na ulici. A v práci mé dvě sokyně roztávají. Nádhera! Moc děkuji! Rozdávejte dál zdraví duším. Mějte se krásně.

Martina, Třebíč

Uteklo to, jako nic syn křičí z plných plic, je na světe teprve chvíli 11:53 vykoukl na nás. Všichni tři jsme v pořádku. Děkujeme Vám za pomoc.

Jarda a Katka, okres Třebíč

Dobrý den,

srdečně Vás zdravím a ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby. V nejedné věci jste měla pravdu. Někdy tedy i k nelibosti, ale život není jen o těch příjemných věcech...aspoň jsem na ty nepříjemnosti byla připravena. Jen pro informaci - dopadlo to tak, jak jste mi řekla...potrestán nebyl. Ostatní věštba také vyšla, jen tato mi přišla zásadní, tak jsem se o ni chtěla podělit.

Jitka, Třebíč

Dobrý den, děkuji Vám za odblokování, cítím se lépe. Ještě jednou mockrát děkuji.

Monika, Třebíč

Dobrý den, chci Vám touto cestou poděkovat za včerejší výklad. Ani jsem nečekal, že budete tak přesná. Bylo na Vás vidět, že tomu opravdu rozumíte a jste ve svém oboru opravdový profesionál. Přeji hezký den

Tomáš, Třebíč

Milá Paní Květo!

mockrát díky za velkou pomoc, meditace s Anděly byla úžasně silným prožitkem, který vedl k tomu, že zářím jak Sluníčko a cítím se skvěle! A vysoká úspěšnost ve vyčištění čaker od negativních energií hovoří sama o sobě! Ještě jednou: Děkuji!

Andrea, Třebíč

Tak se cítím opravdu krásně, jak opilá, za krkem už nebolí-po démonkovi ani slechu ani vidu, byla jsem s maminkou v pondělí na klasické masáži, tak super zážitky!!!
Cítím se, jako bych mohla stromy porážet.
Opatrujte se, mějte se krásně, ozvu se zas.

Andrea, Třebíč

Dobrý den, fena zůstala opravdu březí a má opravdu pět štěňat.

Vlastimil, Třebíč

Dobrý večer, paní Petzová,
včera jste mi předpověděla, že dnešní soud dopadne ve prospěch mé dcerky - a vážně to dopadlo.
Mám téměř pětiletou dcerku, otec na ni platil 1500 Kč, teď mu to zvedli na 1800 kč, a to je nezaměstnaný, má základní vzdělání a údajně trpí depresemi... Dopadlo to výborně, a sama paní soudkyně mi doporučila, abych si žádost o zvýšení podala zase za dva roky, až malá půjde do školy, a to už bývalý pracoval k infarktu.
Díky Vám jsem se na soud těšila, a možná i ty pozitivní vibrace udělaly své. Děkuji Vám.
Mějte krásný večer, Lenka

Lenka, Humpolec

Milá paní Petzová velice Vám děkuji za Vámi provedenou meditaci.
Ztratila jsem klíček k sobě samé a Vy jste mi ho pomohla najít. Dosáhla jsem klidu, míru a radosti a jsem Vám velice vděčná.
S úctou Kateřina

Kateřina, Třebíč

Děkuji vám, přesvědčila jsem se, že kolikrát ani nemáme tušení, jak až krásné a silné to může být. Opravdu cítím v sobě změny, pořád na to koukám a říkám si, jak je tohle možné, je to krásný pocit i když někdy teda musím přicházet na to, co se se mnou děje a hlavně se nelekat anebo neposlouchat svoje ego. Kateřina

Kateřina, Třebíč

Dobrý večer paní Petzová,
rozhodla jsem se, že Vám raději pošlu mail, než telefonovat, přece jenom je to lepší, než třeba volat nevhod. Hodně teď přemýšlím, také Vám musím říci, že jsem na sobě začla i dost pracovat, je to příjemný a taky mě to otvírá nazírání jinak na svůj život a životy jiných. Neřeším tak druhé, ale snažím se myslet na sebe, což je moc fajn, protože ostatní kolem mě taky jinak reagují a já tomu víc všemu rozumím.

Vlastně ač sice nastaly věci, které nebyly příjemné, daly mně možnost pochopení a já jsem za to vděčná, kdyby vždycky člověk věděl, jak to bude, nebo co ho čeká, buď by to vzdal anebo by to zabalil. Já jdu dál... Když  jsem k Vám poprvé přišla, je to už asi 6 měsíců, a já vidím velké pokroky. Neuvědomovala jsem si, že sama můžu, ale potřebuji teď už někoho, kdo mě navede, pomůže, bude mít zájem a bude vědět a to jsem našla ve Vás, i když jsem to vůbec nečekala, protože jsem tyto dveře se snažila před několika lety už zavřít.
Je to dar, a já jsem za Vás vděčná, děkuji Vám.

Nebylo to lehké, ale i přesto za tuto nádhernou zkušenost děkuji, ale co tím chci říct, nečekala jsem, že je to jinak, že budu jiná, že je tady ta možnost, být kým jsem, a já Vám děkuji, díky Vám jsem nezanevřela na život, a pochopila, že to jde, jste skvělý člověk, a za tím si budu vždy stát. S úctou k Vám Katka

Kateřina, Třebíč (pozn. e-mail byl zkrácen o osobní důvěrné informace)

Vážená paní Petzová, asi před 3 týdny jsme spolu hovořily přes skype, žádala jsem o radu ohledně mé 6 leté dcerky. Ptala jsem se taky na má studia a práci. Vyšlo Vám, že studia zdárně dokončím a následně, že velmi rychle najdu novou práci. Studia jsem dokončila přesně tak, jak jste předpověděla. A nyní mám nastoupit i do zaměstnání ve Žďáru nad Sázavou. Váš výklad vyšel do puntíku! Moc Vám děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Hana

Hana, Polná

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaše rady a pomoc, kterou mi poskytujete. Vždy když od Vás odcházím, je mi mnohem lépe, cítím se plná energie, kterou mi Vy dáváte.
Moc se těším na příští týden a pevně věřím, že meditace mi pomůže tak, jak vaše přesné výklady a nasměrování cesty, kudy se dát dál. Ještě jednou mockrát děkuji. Petra

Petra, Třebíč

Dobrý večer paní Květoslavo, obdiv Vašim ezoterickým schopnostem, probírám se Vašimi ezoterickými stránkami a jsou pro mě velmi zajímavé a srozumitelné. Dlouho jsem v nitru odmítala otázku...odpuštění....špatnému zacházení rodičů ke mně a špatnému rozhodnutí k otázce dědictví za strany rodičů a mého bratra a po srozumitelném přečtení Vašich stránek nyní chápu, že jsem sobě a svému tělu velmi ubližovala, protože jsem umíněný Skopec, ale teď plně chápu hloubku tohoto rozhodnutí. Děkuji velmi velmi,že jste mi poskytla tuto cestu.
Moc a moc štěstíčka a energie v ezoterice, přeje...Alena

Alena, Kyjov

Dobrý den,
děkuji za Váš článek Cesta ke spokojenosti, už dlouho se plácám v nepříjemných událostech a po přečtení se mi spoustu věcí ujasnilo. Teď už vím, kde je zakopaný pes. Jste skvělá, přeji hezký den

Radimír P.

Dobry den paní Petzová, hodně jste mi pomohla, odhalením té shambally i všeho.Chtěla bych udělat další automatické písmo. Paní Petzová, já jsem se ještě nesetkala s nikým, kdo to tak hodně dobře ovládá, mám různé známé…které mi dělaly písmo, nebo si zkoušely, ale v životě se nestalo toto, a vůbec abych dostala upozornění na tu shamballu apod. Jste můj anděl, vy jste výjimka, a díky té očistě té SHAMBALLY SE DĚJÍ VĚCI, kdy jde pravda na povrch a vyplývají ty nejhorší bloky a pravdy ven...Já si počkám na to písmo, jste zlato nad zlato, v životě jsem takového člověka nepotkala....Pomáhám ostatním z posledních sil, ale sama taky potřebuji, JSTE MOC MOC HODNÁ!!!!!!!! DĚKUJI VÁM, A TO MOC, MOC, vůbec netušíte, jaká jste pomoc, opora.  Díky nejde slovy vyjádřit...díky.Opravdu ze srdce děkuji, nechápete jak moc...jste v podstatě jediný člověk, a to opravdu, kterému jsem uvěřila, a jak jste mi pomohla je nepopsatelné, díky vám vyplynulo tolik bolestné pravdy. Jste skromná, strašně hodná...takového člověka je zázrak potkat. Nechtěla by jste být moje terapeutka? Cítím s vás tolik dobra a pravdy až je to neuvěřitelné a prostě jsem v životě nepotkala takového člověka, nevím čím ale prostě mám k vám takovou důvěru...

Marie, Ostrava (pozn. e-mail byl zkrácen o osobní důvěrné informace)

Děkuji moc za dnešní konzultaci. Bylo to fajn a cítím se opravdu hned lépe. Přeji hezký večer a příští týden na shledanou.

Eva, Třebíč

Paní Petzová, Vy jste mi tak pomohla, mě je už zas tak dobře. Děkuji Vám moc.

Radka, Třebíč

Vy jste neuvěřitelná žena, a to nejen kvůli tomu, co děláte a dokážete, ale pro mě jste neskutečná osobnost a je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat.

Dita, Třebíč

Dobrý den paní Petzová, strašně moc Vám děkuji za to, že jste mi pomohla. Asi před dvěma dny mi volala mamka, že bych měla někdy přijet. Vůbec jsem nevěřila, že se to po tak dlouhé době stane. Děkuji za vše.

K. V., Třebíč

Paní Petzová, děkuji Vám za výklad. Vám vkládá slova do úst Bůh, řeknete klientům přesně to, co je pro ně správné a důležité. Moc Vám děkuji.

Emilie, Třebíč

Nějaké problémy zažil určitě každý z nás, a kdo ne, tomu upřímně závidím - ale přeji!! Mě životní útrapy dohnaly do strachu, úzkosti a depresí, se kterými jsem si nevěděla rady. Nevím, jestli to byla náhoda nebo osud, ale najednou jsem otevřela tyto webové stránky. Zaujaly mě. Po návštěvě paní Květy, výkladu karet a následující meditaci bych chtěla vzkázat všem, kteří tyto řádky čtou, že mi opravdu moc pomohla, ač jsem v to v mé obtížné situaci příliš nedoufala. Tímto bych jí chtěla znovu poděkovat a doporučit všem. Věřte, že pomoc se Vám touto formou nabízí a život znovu otevře. A žít chceme přece každý.

Jitka, Třebíč

Dobrý den paní Petzová,

popsala jste to přesně, hlavně s tím mužem, tak to je, my se zatím vůbec nebavíme, je pravda, že ho nevídám nyní. Děkuji Vám za přesný výklad.

Rita, Ostrava

Jste moc laskavá paní Petzová, myslím, že procházím těmi „houpačkami“, jak jste mi říkala, že nastanou. Dám Vám vědět. Přeji krásný večer, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala alespoň takto.

Petra, Praha

Bylo to mé první setkání s výkladem karet. Velice jsem byl spokojený s atmosférou, s profesionálním přístupem, určitě to není moje první a poslední návštěva, můžu jenom doporučit. Výklad byl přesný a pravdivý.

Svatopluk od Jemnice

"Já jsem byla u paní Petzové moc spokojena. Je to člověk, který se zajímá o Vás a snaží se Vám pomoci, což je v této době velice vzácné a já si ji za to moc vážím a děkuji."
Dělá vše s radostí, láskou, velkým zájmem a s pochopením.
Při výkladu jí to opravdu vše vychází a ukazuje cestu, jaká je a bude. Říká vám to, co je důležité proto, abyste se vydali tou správnou cestou a byli šťastni a spokojeni, co by se mohlo zlepšit a napravit!
V mém případě jsme se dohodly na meditaci, což mělo za následek mé úplné uvolnění, vnitřní pohodu a celkového pročištění.
Vůbec nejsem věřící, ale myslím si, že se občas věci stanou, tak jak mají být a něco člověk nezmění a neovlivní. Zvláště v této době, která je velice rychlá, tak člověk potřebuje nějaký malý "náznak" své cesty!
Občas je lepší si to nejdříve vyřešit u sebe a probrat to s někým, kdo tomu rozumí než to v sobě držet!
Někdy taková rada od dobré kartářky je lepší, než kamarádka nebo doktor."

Kateřina z Třebíče

Dobrý den paní Petzová, chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za přesný výklad. Opravdu jsem tu práci dostala, a co se týče toho pronájmu, tak ten tedy opravdu nevyšel, tak jak jste mě na to upozornila. Mějte se moc pěkně.

Jana, Třebíč

Dobrý den paní Petzová, byl jsem u Vás asi před půlrokem. Chtěl jsem Vám říct, že se splnilo a stalo vše, tak jak jste mi vyložila. Úplně přesně. Moc děkuji.

Syrový, Třebíč

Dobrý den, když jsem u Vás byl a vyložila jste mi, že se manželka ode mě chystá odejít, řeknu po pravdě, nevěřil jsem tomu. Bohužel k tomu opravdu došlo. Alespoň mě to tak nezaskočilo. Děkuji Vám.

Jiří, Třebíč

TOPlist