Spolupráce

Vítejte na stránce www.vyklad-vestby.cz v sekci Spolupráce

Pokud vás stránky zaujaly, líbí se vám, budu ráda, umístíte-li si na své weby ikonku s odkazem.

Pokud tak učiníte a budete-li mít zájem o umístění odkazu své internetové prezentace na tomto webu Kartářka Cristal, napište mi na adresu petzova.k@seznam.cz odkaz na vaše stránky, kam jste mou ikonku umístili. Do e-mailu vložte vaši ikonku se zdrojovým kódem. Důležité! Do předmětu zprávy napište " A JE TO ", z důvodů rychlé identifikace. Do tří dnů se pak objeví odkaz i na tomto portálu. Veškerá inzerce je posouzena, aby byla vždy v souladu s pravidly, a proto prosím vyčkejte, není nutné zadávat opakovaně. Máte možnost si vybrat ze dvou ikon, která bude pro vás vhodnější.

Pokud chcete zdarma zlepšit umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, jednou z cest je přidávat váš zpětný odkaz na nějaké renomované stránky s dobrým rankem.

Větší počet odkazů na stránky zvyšuje úspěšnost při automatickém vyhledávání pomocí vyhledávacích robotů, takže je výhodná pro obě zúčastněné strany.

Pro umístění ikonky s odkazem na stránky Kartářka Cristal umístěte prosím do svého zdrojového kódu tento řetězec:

<a href="http://www.vyklad-vestby.cz"><img style="width: 81px; height: 33px;" src="http://www.vyklad-vestby.cz/banner1.gif" alt="" /></a>

Ikonka 1

- - -

<a href="http://www.vyklad-vestby.cz"><img style="width: 60px; height: 60px;" src="http://www.vyklad-vestby.cz/kartarkacristal.gif" alt="" /></a>

Ikonka 2

- - -

TOPlist